Autobusová doprava Chorvatsko vás dopraví na Istrii, ideální místo vaší dovolené

 

Nejnavštěvovanější místo v Chorvatsku je poloostrov Jadranského moře Istrie. Je to velmi zajímavé místo, vzhledem ke geografickému rozdělení. Dělí se na bílou, šedou a červenou Istrii, dle barvy její půdy. Autobusová doprava do Chorvatska vám zprostředkuje zážitky z této tuto krajinu dokonale


Chorvatská Istrie láká nejvíce turistů, ti využívají autobusovou dopravu do Chorvatska


Nejvíce letních turistů navštěvuje dle recenze poloostrov Istrii na jeho západním pobřeží. Mnozí z nich volí jako nejlepší řešení pro svou cestu, autobusovou dopravu do Chorvatska. Místní letoviska mají krásné pláže, vlastní dobré zásobování a nabízí nejvíce sportovního i kulturního vyžití. Disponují velmi slušnou sítí autobusového spojení, popřípadě se dá zajistit i romantičtější doprava mezi městy díky trajektům a výletním taxi lodím, určených pro turisty. Ideálním řešením je ale využití autobusové dopravy do Chorvatska, které zajišťuje Pragotour. Nemusíte řešit jízdenky, spoléhat se na jízdní řád.


Autobusová doprava do Chorvatska vám přiblíží i Pulu, "hlavní" město Istrie, leží v centrální části poloostrova


Toto městečko s bohatou historií i mnoha památkami je centrem Istrijského poloostrova. Neznámější památkou je zachovalý antický amfiteátr, který i dnes slouží ke svým účelům, tak jako v dobách minulých. Odehrávají se zde mnohé kulturní akce připravené pro zahraniční návštěvníky kraje Chorvatsko Istrie.


Autobusová doprava do Chorvatska vás dopraví do mírného klimatického pásma, vhodného pro turisty z naší republiky


Počasí přeje spíše turistům, i když na západě ostrova jsou nádherné, velmi žádané pláže. Vzhledem k chladnějšímu a vlhčímu jaru, je poloostrov schován pod zeleným kobercem, ze kterého jen občas vykoukne jeho krasové podloží. Tak jako i v jiných krasových oblastech, i zde se vyskytují léčivé prameny, místní půda potom svědčí pěstování vinné révy. Nejznámějšími značkami v tomto regionu, které můžeme doporučit, jsou merlot, cabernet a teran. Všechny tyto nevšední zážitky vám může přiblížit autobusová doprava do Chorvatska, kterou pro vás zajistí na velmi vysoké úrovni Pragotour.

 

Spolupracujeme