Vnitrostátní autobusová doprava

 

Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour vám umožní pohybovat se podle výběru po území Česka. Nakonec – proč protentokrát nedat přednost cestě k jezeru nebo za památkou před mořem. Autobusy Pragotour vám jsou k dispozici při vaší tuzemské dovolené, ať už vaše kroky povedou kamkoliv.

 

Pohodlně a bezpečně se tak můžete vydat jak se svěřenými dětmi na výlety po památkách, tak s přáteli na koncert. Vnitrostátní autobusová doprava s námi bude díky našim luxusním autobusům potěšením, ne utrpením.S Pragotour pocestujete bez problémů.

 

V naší nabídce jsou autobusy s různou kapacitou. Vybrat si můžete mikrobus pro několik lidí i velký autobus s kapacitou 49 nebo 59 míst. Snadno tak můžete zorganizovat výlet na nějakou kulturní akci nebo za turistickou atrakcí pro různě velké skupiny. Bez nutnosti dělat si starosti s návazností spojů a zpožděním vlaků a linkových autobusů. Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour to vyřeší za vás.

 

Vnitrostátní autobusová doprava je samozřejmě určená pro přepravu většího počtu osob, například zájmových kroužků a dětských táborů. K jejich přepravě je samozřejmě možné využít i vlaky a standardní autobusové spoje, nastává zde ale problém, že ne vždy bude možné přepravit všechny najednou, nebo by bylo nutné se rozdělit. A pokud už se na místo určení dostanete včas, můžete zjistit, že už nejste v plném počtu.

 

Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour – tam a zase zpátky

 

Pokud tedy stále řešíte, jak přepravit například skupinu dětí na dětský tábor bez toho, abyste se museli předem stresovat z případných komplikací, vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour je ideálním řešením. Stejně tak dobře poslouží, když svoji skupinu potřebujete ráno dostat na místo a večer zpátky.

 

Vnitrostátní autobusová doprava s námi není drahá, zejména pokud se vám podaří obsadit celý autobus. Přepravu tak budete mít pod kontrolou a bez zbytečných komplikací. Autobus vás vyzvedne kdekoliv a kdykoliv podle vašich přání. Oceníte to zejména po náročném dni, kdy koordinovat zpáteční přepravu by už bylo nad vaše síly.

 

Vnitrostátní autobusová doprava- s nadstandardním vybavením

 

Pokud se rozhodnete využít služby Pragotour, naše autobusy Karosa Lux, Bova nebo Setra zajistí, že cesta proběhne bezpečně a díky nadstandardnímu vybavení i pohodlně. K dipozici budete mít polohovatelná sedadla, WC, DVD přehrávač i mikrofon na palubní desce. Pro všechna sedadla je sjednáno úrazové pojištění.

 

Ceny přepravy jsou u Pragotour jasně stanoveny na základě ceníku, přičemž cena vychází z časové náročnosti cesty a ujeté vzdálenosti. Pokud by se stalo, že náš autobus nebude moci přijet, sjednáme odpovídající náhradu u spolupracujících dopravců.

 

Těšíme se na případnou spolupráci!

 

Autobusová doprava pro školy, firmy, instituce

 

Autobusovou dopravu zajišťujeme pro firmy, školní kolektivy, soukromé osoby. Zajištujeme mezinárodní a vznitrostátná sutobusovou dopravu pro firmy, školy, cestovní kanceláře, instituce.

 

Ceník autobusová doprava

 

Výhodné ceny autobusové dopravy v rámci České republiky a zahraničí.

 

Spolupracujeme