Vnitrostátní autobusová doprava

 

Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour vám umožní pohybovat se podle výběru po území Česka. Nakonec – proč protentokrát nedat přednost cestě k jezeru nebo za památkou před mořem. Autobusy Pragotour vám jsou k dispozici při vaší tuzemské dovolené, ať už vaše kroky povedou kamkoliv.

 

Pohodlně a bezpečně se tak můžete vydat jak se svěřenými dětmi na výlety po památkách, tak s přáteli na koncert. Vnitrostátní autobusová doprava s námi bude díky našim luxusním autobusům potěšením, ne utrpením.S Pragotour pocestujete bez problémů.

 

V naší nabídce jsou autobusy s různou kapacitou. Vybrat si můžete mikrobus pro několik lidí i velký autobus s kapacitou 49 nebo 59 míst. Snadno tak můžete zorganizovat výlet na nějakou kulturní akci nebo za turistickou atrakcí pro různě velké skupiny. Bez nutnosti dělat si starosti s návazností spojů a zpožděním vlaků a linkových autobusů. Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour to vyřeší za vás.

 

Vnitrostátní autobusová doprava je samozřejmě určená pro přepravu většího počtu osob, například zájmových kroužků a dětských táborů. K jejich přepravě je samozřejmě možné využít i vlaky a standardní autobusové spoje, nastává zde ale problém, že ne vždy bude možné přepravit všechny najednou, nebo by bylo nutné se rozdělit. A pokud už se na místo určení dostanete včas, můžete zjistit, že už nejste v plném počtu.

 

Vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour – tam a zase zpátky

 

Pokud tedy stále řešíte, jak přepravit například skupinu dětí na dětský tábor bez toho, abyste se museli předem stresovat z případných komplikací, vnitrostátní autobusová doprava s Pragotour je ideálním řešením. Stejně tak dobře poslouží, když svoji skupinu potřebujete ráno dostat na místo a večer zpátky.

 

Vnitrostátní autobusová doprava s námi není drahá, zejména pokud se vám podaří obsadit celý autobus. Přepravu tak budete mít pod kontrolou a bez zbytečných komplikací. Autobus vás vyzvedne kdekoliv a kdykoliv podle vašich přání. Oceníte to zejména po náročném dni, kdy koordinovat zpáteční přepravu by už bylo nad vaše síly.

 

Vnitrostátní autobusová doprava- s nadstandardním vybavením

 

Pokud se rozhodnete využít služby Pragotour, naše autobusy Karosa Lux, Bova nebo Setra zajistí, že cesta proběhne bezpečně a díky nadstandardnímu vybavení i pohodlně. K dipozici budete mít polohovatelná sedadla, WC, DVD přehrávač i mikrofon na palubní desce. Pro všechna sedadla je sjednáno úrazové pojištění.

 

Ceny přepravy jsou u Pragotour jasně stanoveny na základě ceníku, přičemž cena vychází z časové náročnosti cesty a ujeté vzdálenosti. Pokud by se stalo, že náš autobus nebude moci přijet, sjednáme odpovídající náhradu u spolupracujících dopravců.

 

Těšíme se na případnou spolupráci!

 

Autobusová doprava pro školy, firmy, instituce

 

Autobusovou dopravu zajišťujeme pro firmy, školní kolektivy, soukromé osoby. Zajištujeme mezinárodní a vznitrostátná sutobusovou dopravu pro firmy, školy, cestovní kanceláře, instituce.

 

Ceník autobusová doprava

 

Výhodné ceny autobusové dopravy v rámci České republiky a zahraničí.

 

Spolupracujeme

 
Autobusová doprava do Londýna Autobusová doprava do Polska Autobusová doprava do Bulharska Autobusová doprava do Švýcarska Autobusová doprava po Evropě Autobusová doprava Chorvatsko Autobusová doprava Francie Autobusová doprava Španělsko Autobusová doprava do Rakousko Autobusová doprava Slovensko Autobusová doprava do Německo Autobusová doprava do ČR Autobusová doprava Evropa Autobusová doprava Praha Autobusová doprava Ženeva Autobusová doprava Nizozemí Autobusová doprava Slovinsko Autobusová doprava Čechy Autobusová doprava Karlovy Vary Cestování do zahraničí Výhody autobusové dopravy