Autobusová doprava do Bulharska je využívána mnoha turisty

 

Můžete si vybrat, jakým způsobem autobusové dopravy se do Bulharska vypravíte. Je jen na Vás zvolíte li pravidelnou linku, kterou zajišťují některé bulharské cestovní kanceláře. Bohužel cesta trvá i přestávkou kolem 22 hodin, a tyto autobusy nejsou úplně pohodlné. Ideálním řešením se jeví využití zájezdů cestovních kanceláří, jako je například Pragotour. Autobusová cesta do Bulharska se potom stává velmi příjemnou, klimatizované autobusy nabízejí pohodlí, podpořené TV, videem, minibarem a toaletou.

 

Autobusová cesta do Bulharska je samozřejmě finančně výhodnější než letecká i individuální doprava

 

A nezanedbatelné není ani množství a váha zavazadel, které si můžete vzít sebou. Díky tomu se potom dovolená v bulharských letoviscích stává velmi příjemnou. Autobusová doprava do Bulharska s cestovní kanceláří má řadu výhod. Je levnější než cesta pravidelnými spoji. Doveze vás přímo na místo určení, máte autobus po celou dobu pobytu v Bulharsku k dispozici k různým fakultativním zájezdům. Většina cestovních kanceláří a Pragotour není výjimkou, zvýhodňuje i rodiny s dětmi, snížením ceny pro jejich potomky.Vedle pobytu na písečných plážích, kam vás autobusová doprava do Bulharska dovezla, jsou velmi oblíbené výlety po památkách této jižní země.

 

Na výlety s autobusovou dopravou do Bulharska

 

Autobusová doprava vás doveze na známá místa, kde můžete obdivovat majestátní pravoslavné kláštery, jedním z nejznámějších je The Preobrazhenie Monastery of the Holy Transfiguration of the Lord, významná památka z doby Bulharského obrození, nebo se autobusovou dopravou můžete vypravit i do některého přírodního parku. Velmi oblíbený je Vitoša, ležící blízko Sofie. Potkat zde můžete i medvěda, vlčí smečky, lišky, jeleny.

 

Autobusová doprava do Bulharska a pláže

 

Samozřejmě autobusová doprava do Bulharska slouží hlavně k dopravě na písečné pláže. Ty můžete díky autobusu navštívit téměř po celém pobřeží, od severně položené Varny, s plážemi pokrytými místy i černým sopečným pískem, přes Sozopol, Burgas, Primorsko až k hranicím Turecka, do Achtopole. Autobusová doprava do Bulharska s Pragotourem je pro vás ideálním řešením.
 

Spolupracujeme