Autobusová doprava do Londýna

Mezi metropole, které Češi nejčastěji navštěvují, zaslouženě patří Londýn. Hlavní město Británie láká pro svou atmostéru, ve které se mísí kulturní tradice s ruchem místních ulic i klidem, který nabízí zdejší parky. Do Londýna se můžete dopravit různě, letecky, autobusem, vlakem nebo autem. Mezi nejvyhledávanější způsob přepravy patří zcela jistě autobusová doprava. Zájezdy autobusem jsou oblíbené po nízké finanční náklady a pohodlí, které moderní autobusy poskytují. Autobusová doprava Pragotour své autobusy pronajímá cestovním kancelářím, ale i soukromým osobám. K dispozici jsou autobusy s 33 až 65 místy k sezení, minibusy i mikrobus. Do Londýna se autobusem dostanete přibližně za 16 hodin. Čas vám bude autobusová doprava zpříjemňovat filmy, které si můžete sledovat na jednom z mnoha monitorů. K dispozici budete mít také lednici s nápoji, kávovar a WC. Klimatizace je samozřejmostí.

Do Londýna autobusová doprava Pragotour pořádá zájezdy za různými účely. Předně stále vládnou výlety za památkami. Londýn oplývá největší koncentrací turistických pamětihodností v celé Británii. Do většiny z nich je vstup zdarma, což nikde jinde na světě jen nenajdete. Doprava autobusem Pragotour vás zaveze přímo až do samého turistického centra. Určitě si nenechte ujít světoznámý most Tower Bridge, mimořádné výhledy z ruského kola London Eye a procházku k Buckinghamskému paláci. Autobusová doprava míří do Londýna také za nejrůznějšími kulturními událostmi, které se zde konají po celý rok a na většinu z nich je volný vstup. Koncerty pod širým nebem, slavnosti, jako je známý Mayor’s Thames Festival či divoký Notting Hill Carnival nebo stálé výstavy uměleckých děl v mnoha ze zdejších muzeí.

Zájezdy za londýnskými nákupy jsou nejen milovníky módy čím dál tím více vyhledávané. Autobusová doprava Pragotour cestující zaveze do centra nákupní zóny a týž den večer je i vyzvedne. Módu a kosmetiku nakoupíte v Londýně o mnoho levněji než v České republice. Navíc zde seženete mnoho originálních kousků značek, které u nás nejsou. Doprava autobusem do Londýna jistě uspokojí každého shopaholika. Nasávejte britskou atmosféru, kde se dá, ať už je u řeky Temže, v historických ulicích, v kavárnách, v muzeích nebo třeba v obchodech. Autobusová doprava Pragotour je vhodná pro cestovní agentury, školní a firemní zájezdy i pro soukromé osoby, které si chtějí sami uspořádat výlet do Londýna.

Spolupracujeme