Autobusová doprava po Evropě – kamkoliv, kdykoliv

 

Pokud uvažujete o výletu do zahraničí, ale ubytování jste si zařídili na vlastní pěst, autobusová doprava po Evropě s Pragotour je možná ta nejlepší volba. Podmínky si určujete sami, naše autobusy vás vyzvednou kdykoliv a kdekoliv bude třeba. Neřídíme se jízdním řádem, ale vašimi přáními.

 

Naše služby dopravy po Evropě jsou určeny fyzickým i právnickým osobám, ať už individuálním skupinám nebo cestovním kancelářím. Léta podnikání nás naučila vypořát s jakoukoliv trasou, od Kyjeva po Porto a zpět.

 

Autobusová doprava po Evropě - luxusně


Naše autobusy jako Mercedes Intouro, Mercedes Vario, Bova Futura nebo Isuzu Turquoise jsou klimatizované, takže nehrozí, že by se vaše cesta změnila na pobyt v sauně. Vybaveny jsou WC, DVD přehrávačem nebo mikrofonem. Kapacita je až 59 míst.

 

Záleží tedy jen na počtu účastníků a vašich finančních možnostech. Pokud se vám podaří obsadit celý autobus, zjistíte, že autobusová doprava po Evropě s Pragotour je vlastně levná, pohodlná a bez stresu, zkátka žádné cestovalské peklo.

 

Své přátele tedy mužete dopravit například do Itálie levněji, než kdybyste se spoléhaly na službu prostředníka. Pokud máte klienty, které potřebujete dostat na místo určení a zároveň nemáte k dispozici vhodný autobus, jsme tu pro vás.

 

Autobusová doprava po Evropě – vyplatí se to?


Autobusová doprava je pro mnoho lidí přijatelnější než letecká. Jedním z důvodů je cena, které je v případě autobusové dopravy téměř vždy nižší. Pokud se přepravuje velká skupina, je rozdíl v ceně už dost znatelný.

 

Zároveň není vždy pravda, že v autobuse strávíte víc času než v letadle. Pokud spočítáte čas strávený cestou na letiště, odbavním, letem, vyzvednutím zavazadla a dopravou z letiště na místo určení, je čas strávený při cestování autobusem a letadlem řekněme do do Chorvatska vlastně stejný.

 

Nespornou výhodou také je, že se nemusíte jakkoliv starat o zavazadla, která umístíte do úložného prostoru a před hotelem z něj vyndáte. Náš autobus vás zároveň může vyzvednout kdekoliv a okamžitě se vydat na cestu.

 

Cena je pevně daná


Výsledná cena se odvíjí od skutečně ujeté vzdálenosti a časové náročnosti a je vždy stanovena na základě ceníku. Netvoří se tedy na základě individuální dohody a je bez dalších skrytých nákladů. Jestliže by z jakéhokoliv důvodu nebylo možné použít náš vlastní autobus, zajistíme odpovídající náhradu od spolupracujících dopravců. Pro naše stálé zákazníky (fyzické i právnické osoby), nabízíme slevu až 6 % z celkové částky.

 

Těšíme se na případnou spolupráci!

Spolupracujeme