Autobusová doprava firemní akce

Ať už se jedná o školení, team building, služební cesty nebo jakékoliv jiné firemní akce, můžete si vybrat z několika velikostí minibusů a autobusů. Zákazník si může dovolit být velice náročný. I autobusová doprava na firemní akce může být opravdovou komfortní a luxusní záležitostí. Mezi nabízenými službami autobusové dopravy jsou velké rozdíly. Na firemní akce se můžete dopravit zcela běžnými autobusy bez jakýchkoliv vymožeností za nízkou cenu, nebo si pro dopravu na firemní akce můžete zvolit špičkově vybavený luxusní autobus, který neurazí ani vysoce postaveného manažera. Vhodná autobusová doprava by měla být vybírána dle charakteru firemní akce.


Samozřejmě je příjemnější jet na firemní akce smluveným autobusem, než zvolit klasickou hromadnou dopravu.Velkou výhodou je to, že autobus odjíždí od firmy a při návratu je možné domluvit rozvoz cestujících po městě s cílovou zastávkou opět u firmy. Zvolená doprava na firemní akce také pojednává o úrovni podniku, a proto je dobré ji nepodceňovat.


Pokud jste jen malá skupina, může být autobusová doprava na firemní akce realizována mikrobusy nebo minibusy.


Autobusová doprava na firemní akce probíhá v klimatizovaných autobusech, s vnitřní projekcí, lednicí, kávovarem i WC.


Máme velké zkušenosti s organizací dopravy na velké akce (kongresy, celorepublikové svozy na firemní akce – i 2000 osob)


Autobusová doprava je dnes opravdu na vysoké úrovni a je hojně využívána pro firemní akce, team building, firemní školení nebo jakékoliv jiné skupinové zájezdy. Autobusová doprava na firemní akce je realizována pohodlnými, turistickými autobusy s rozdílným počtem míst.


Pro zahraniční cestu bude určitě nejlepší, když vám zvolená autobusová doprava zajistí ten nejvyšší komfort, aby se vaši zaměstnanci cítili co nejpříjemněji.


Ať už se plánovaná firemní akce koná pár kilometrů od firmy či na opačném konci České republiky, autobusová doprava vám zajistí bezpečnou, pohodlnou cestu a vstřícný přístup řidičů.

Spolupracujeme