Autobusová doprava Nizozemí

 

Rádi byste si vyrazili někam na výlet na pár dní nebo na prodloužený víkend? A co například do Nizozemí - země tulipánů, dřeváků a větrných mlýnů?

 

Cestování je určitě snem každého z nás. Ale ne všichni si můžeme dovolit cestu okolo světa, a to, ať už z časových nebo finančních důvodů. Ale pokud nejste příliš nároční a zajímají vás i okolní státy Evropy, vyražte za poznáním autobusovou dopravou!

 

Doprava autobusem v dnešní době není zdaleka tak nepohodlná a zdlouhavá, jak tomu bylo dříve, a přestože nabízí velice komfortní přepravu, své ceny drží stále při zemi. Vzorným příkladem je společnost Pragotour, která působí ve svém oboru již od roku 1997 a má ve svém protfoliu mnoho spokojených zákazníků. Mezi její hlavní služby patří vnitrostání i mezinárodní autobusová doprava luxusně vybavenými autobusy, minibusy i mikrobusy či pořádání zájezdů s dopravou autobusem po okolních sousedních zemí.

 

A právě Nizozemí je destinace, která je svými návštěvníky čím dál oblíbenější, zvláště pak v jarním či letním období, kdy můžete navštívit světově proslulé květinové zahrady, jako je například Keukenhof čítající více než 7 milionů druhů květin, názornou ukázku historických řemesel a kultury v podobě historického skanzenu Zaanse Schans či samotný Amsterdam, město protnuté kanály a bohaté na galerie výtvarného umění.

 

A zde má autobusová doprava značnou výhodu oproti jinému druhu přepravy. Profesionální řidiči autobusů Vás bezpečně dopraví na místo určení za pár hodin, kdykoliv vám bude nevolno, nebo budete mít jinou potřebu, zastaví vám, během cesty vám pak mohou nabídnout lehké osvěžení, teplé nápoje nebo i něco dobrého k snědku a ani o kulturní zážitek v podobě filmu nebudete ochuzeni. Pro přesun mezi jednotlivými turistickými atrakce je rovněž doprava autobusem nejrychlejší a nejideálnější dopravou. Nemusíte si tak dělat starosti s hledáním čísla na taxislužbu nebo jízdenek na tamní hromadnou dopravu, natož si lámat hlavu s tím, jak se s místními „domorodci“ domluvit.

 

Pro více informací se neváhejte obrátit na společnost Pragotour s.r.o. na ZDE.

 

Spolupracujeme