Autobusová doprava Praha - Bezpečně po Praze

 

Praha je matka měst a nabízí nespočet turistických a kulturních atrakcí, díky kterým snad nikoho neomrzí. A koho by už nebavilo chodit po památkách, restauracích, divadlech a galeriích, má možnost nakupovat, jak je libo.

 

Pokud se chcete s přáteli nebo svěřenými dětmi podívat na místo, kam by bylo příliš složité nebo dokonce nemožné dostat se městskou hromadnou dopravou, vítejte na palubě. Autobusová doprava po Praze s Pragotour je tu pro vás.

 

Autobusová doprava po Praze v klidu

 

Pokud máte na starosti svěřené děti a rozhodli jste se navštívit s nimi řekněme zoologickou zahradu v Troji, narazíte na jeden zásadní problém. Je ve skutečnosti celkem špatně přístupná, zvlášť pokud máte na starosti větší skupinu. Pokud totiž budete chtít využít autobusy městské hromadné dopravy, zjistíte, že jsou přeplněné a všichni se do nich najednou nevejdete.

 

Podobný problém budete zřejmě řešit, pokud chcte navštívit další atrakce – botanickou zahradu nebo i Pražský hrad. Autobusová doprava po Praze s Pragotour naopak zajistí, že tyto starosti už nebudete muset řešit.

 

Autobusová doprava do přírody i jinam

 

Město jako Praha vás samozřejmě někdy donutí myslet na útěk od všech těch davů. Pokud dáváte přednost klidu přírody, jen pár kilometrů od městského ruchu můžete navštít Průhonický park s jeho zámečkem. Tak je samozřejmě nejkrásnější na jaře v létě, ale i zakrytý sněhem má svoje osobité kouzlo.

 

Vybrat si můžete i přírodní rezervaci Prokopské údolí, která se rozkládá na jihozápadě Prahy. Jednou z dalších možností je i místo opředené pověstmi – Šárecké údolí v Liboci, které určitě za ujeté a ušlé kilometry stojí.

 

Výběr výletu nebo akce, které se chcete zúčastnit, záleží jen na vás a my se přizpůsobíme vašim přáním. Pokud žijete na okraji Prahy a chcete svoji skupinu převést ke Karlovu mostu, ráno vás náš autobus vyzvedne a ve smluvený čas odveze zpátky.

 

Jsme tu pro vás


Podle velikosti skupiny si můžete vybrat z mikrobusů Peugeot, Mercedes a Ford nebo autobusů Karosa Lux, Bova nebo Setra. Celkem můžete obsadit až 59 míst. V žádném z našich autobusů není dovoleno kouřit.

 

Výsledná cena se odvíjí od skutečně ujeté vzdálenosti a časové náročnosti a je vždy stanovena na základě ceníku. Cena je konečná, tedy bez dalších skrytých nákladů. Pokud by z nějakého důvodu nebylo možné přistavit smluvený autobus, zajistíme odpovídající náhradu od spolupracujících dopravců.

 

Rádi vám zodpovíme případné dotazy a těšíme se na případnou spolupráci.

Spolupracujeme