Mezinárodní autobusová doprava

V dnešní době jsou autobusy, které na jízdu poskytujeme, na tak dobré úrovni, že je mnoho cestujících upřednostňuje před cestou automobilem nebo letadlem. Zkušení řidiči vás bezpečně dopraví, kam si budete přát, mají k dispozici satelitní navigaci, nemusíte se tedy obávat, že vám cesta zabere více času, než je nezbytně nutné. Mezinárodní autobusová doprava je nezřídka využívána i svatebními hosty, kteří se potřebují dostat na obřad pořádaný v jiném evropském státě.


Všechny velké autobusy, které na mezinárodní dopravu vypravujeme, jsou vybaveny klimatizací, chladničkou, kávovarem, televizí, DVD přehrávačem a toaletou. Většina autobusů je již vybavena bezpečnostními pásy na každém sedadle. Pokud jedete na nějaký sportovní zájezd.


Pohodlně a bezpečně se můžete dostat do jakéhokoliv evropského státu, pokud využijete služeb, které mezinárodní autobusová doprava nabízí. Pokud neobsadíte všechna místa v klasických luxusních turistických autobusech, můžete si objednat mikrobus nebo minibus.


Mezinárodní autobusová doprava je v zimních měsících oblíbena pro pořádání lyžařských zájezdů do Alp, v létě je zase veliký zájem o pobytové zájezdy u moře. Po celý rok je pak mezinárodní autobusová doprava využívána pro poznávácí a pobytové zajezdy a školy v přírodě a školní výlety.


Mezinárodní autobusová doprava dnes nabízí opravdu komfortní služby, a proto se nemusíte bát svou plánovanou cestu absolvovat dálkovým autobusem.

 

Spolupracujeme