Mezinárodní autobusová doprava komfortními autobusy

V naší bohaté nabídce služeb nechybí ani velmi poptávaná mezinárodní autobusová doprava. S našimi kvalitními autobusy se můžete se vším komfortem vydat za hranice České republiky. Námi nabízená mezinárodní autobusová doprava Pragotour staví nejen na kvalitě klasických luxusních turistických autobusů, mikrobusů, minibusů, ale současně i nemalých zkušenostech v oblasti dopravy.

 

Mezinárodní autobusová doprava s profesionálním servisem

Vážíme si, že jste zavítali na naše webové stránky Pragotour. Jsme si moc dobře vědomi rostoucí konkurence, jejíž specializací je také autobusová doprava. Naším cílem však není ohromit Vás super nízkou cenou, která mnohdy může skrývat nějaké to „ale“. Soustřeďujeme se spíše na profesionální servis, který Vám může naše mezinárodní autobusová doprava Pragotour nabídnout. Pro nás, společnost Pragotour, je samozřejmostí kvalitní dispečink, kvalitní doprava a zkušení, ochotní řidiči s příjemným vystupováním.

 

Mezinárodní autobusová doprava po Evropě

Není kout země, kam by Vás naše mezinárodní autobusová doprava bezpečně a za rozumnou cenu nedopravila. Námi provozovaná mezinárodní autobusová doprava Vás dopraví na požadované místo v Evropě v rámci školního zájezdu, lyžařského zájezdu, pobytového, či poznávacího zájezdu. Doprava – vše je o možnostech a domluvě, kdy se snažíme každému klientovi vyjít vstříc v maximální možné míře. Jsme schopni přepravit jak malé, tak velké skupinky osob. Nemusíte se tedy nijak zdráhat nás oslovit za účelem využití mezinárodní autobusové dopravy, ať Vás bude deset, nebo třicet a více. Pro objednání dopravy v rámci Evropy, nás stačí kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, viz webové stránky Pragotour. 

 

Spolupracujeme