Pronájem autobusů pro cestovní kanceláře

 Již řadu let patříme mezi zkušené profesionály  v oblasti autobusové dopravy a poskytujeme také pronájem autobusů. cestovním kancelářím i firmám z jiné oblasti, než je cestovní ruch. Mezi naše spokojené zákazníky patří mimo jiné firmy zvučných jmen jako jsou Neckermann s.r.o., Škoda Praha a.s., IKEA nebo Raiffeisenbank a.s. Naše autobusová doprava je zajišťována bezpečnými vysoce moderními autobusy značek Mercedes, Bova, Renault, VW, Citroen a Isuzu, které se pravidelně podrobují technickým kontrolám.

Naše autobusy si můžete pronajmout za účelem pobytového či poznávacího zájezdu, firemní, soukromé nebo například školní akce. Zejména cestovní kanceláře pronájem autobusů PragoTour často využívají pro cesty po tuzemsku i do zahraničí. Málokterá cestovní kancelář si může dovolit pořídit si vlastní autobusy v požadovaném množství, výkonu a kvalitě. My se snažíme těmto společnostem vyjít maximálně vstříc a pronajímáme jim autobusy za velice výhodných podmínek. Zajistíme vám ten nejvyšší komfort, ke kterému přispívají pohodlná polohovatelná sedadla poskytující dostatečně velký prostor pro nohy, DVD přehrávač s monitory, klimatizace, moderní kávovar i WC.

Společnost PragoTour samozřejmě pečlivě dbá i na bezpečnost. Většina autobusů má sedadla vybavena bezpečnostními pásy a řidiči pravidelně podstupují zdravotní prohlídky, technická i bezpečnostní školení. V případě, že by se na silnici během cesty přece jenom vyskytla nějaká neočekávatelná situace, kvůli které by nebylo možné pokračovat stejným vozem dál, okamžitě na místo posíláme autobus náhradní. Spokojenost a bezpečí klientů pro nás bylo, je a navždy bude priorita čísla jedna.

Autobusová doprava PragoTour má nadstandardně vybavený vozový park. Pronajmout si můžete autobusy s kapacitou od 59 míst přes minibusy pro 22 cestujících po mikrobusy s kapacitou 8 osob + řidič. Právě mikrobus si můžete pronajmout i bez řidiče. Je to ideální způsob jak se efektivně dopravit na dovolenou třeba s partou přátel. Ušetříte tak na benzinu, protože nemusíte cestovat dvěma osobními auty, a samozřejmě Vám to zaručí i větší bezpečnost, neboť se může průběžně vystřídat více řidičů a ostatní si mezitím mohou odpočinout. Všechny naše autobusy, minibusy a mikrobusy jsou opatřeny tažným zařízením ISO 50 sloužící k připojení vleků a přívěsů. Bezpečně tak můžete převézt cyklistická kola, lodě a jiná specifická zavazadla.

Pronájem autobusů také často a rádi poskytujeme školám a jiným vzdělávacím institucím pro školy v přírodě, výlety a nejrůznější cesty za poznáváním. Na firemní akce typu teambuilding jsou naše autobusy také vhodnou formou dopravy, neboť cestování ve větším počtu osob běžně dostupnou hromadnou dopravou nebývá většinou úplně příjemné a spolehlivé.

Autobusová doprava PragoTour je zárukou toho, že se cestující vždy, bezpečně a včas dostanou tam, kam si přejí. Budeme rádi, když se i vy zařadíte mezi naše spokojené zákazníky.


 

Spolupracujeme