Stojíte-li před otázkou uspořádání školení, kongresu, jistě oceníte každou vhodnou pomoc, ke které může patřit i pronájem autobusů. Plánovaná akce může být v místě sídla Vaší firmy, nebo v jiných prostorách a městě vzdáleném desítky i stovky kilometrů. Ať tak, či onak, zkorigovat všechny účastníky, aby se na místo určení dopravili v požadovaný čas, může být poměrně nelehký úkol. Krom toho, Vy sami nebudete řidiči, a tak jen těžko budete moci ovlivnit, zda se každý pozvaný jedinec objeví na školení, kongresu ve stanoveném termínu. Ve Vaší moci to není. Nemusíte však spoléhat na náhodu, štěstí, kontaktujete-li nás Pragotour, a objednáte si u nás pronájem autobusů. Zorganizovaná autobusová doprava Vám ušetří spoustu času, ale také nervů, a konec konců i financí.

 

Pronájem autobusů – s noblesou vyřešená doprava na větší akce

Zajištěná autobusová doprava může Vaše hosty, klienty, zaměstnance dopravit v pohodlí, bezpečí ve stanovený čas na určené místo. S námi máte jistotu, že se Vám žádný účastník pořádané akce nezatoulá po své vlastní ose, využijete-li pronájem autobusů. Naše autobusová doprava, Vám usnadní  převoz osob na kongres, školení, apod.

 

Pronájem autobusů k přepravě po tuzemsku i v zahraničí

Plánujete-li, že budete mít kongres, školení v zahraničí, pak i v tomto případě je pro Vás připraven pronájem autobusů. Autobusová doprava, kterou provozujeme, vám zajistí komfortní přepravu jak po České republice, tak za hranicemi tuzemska. Držíte-li se hesla, že čas jsou peníze, pak proč každému účastníkovi akce zdlouhavě vysvětlovat, kudy přesně má jet? I když je sice v současné době standardem mít navigaci, i ta může být kolikráte zrádná. A čekat pak na ty, jenže zabloudili, může celou akci zbrzdit, a narušit tak další navazující program. Toho můžete být ušetřeni, kontaktujete-li nás, a domluvíme se na využití služby pronájem autobusů.

 

Výhodný pronájem autobusů

Proč pronájem autobusů? Především autobusová doprava nabídne Vám i všem Vašim účastníkům pohodlí, a možnost si odpočinout po cestě. Žádná vlastní doprava takové výhody nenabízí. Spolujezdci sice mohou odpočívat, ovšem, co každý z řidičů osobního vozu, směřujícího na školení? Z každého vozu by tak minimálně ¼ posádky byla unavena, a plně se pak nemohla soustředit na Vámi pořádané školení. A pokud by snad ve voze jel jen řidič s jedním spolujezdcem, či dokonce sám řidič, tak se dostaneme již na 100% únavu posádky, nehledě na neekonomičnost jízdy. Pokud jste to pak Vy, Vaše firma, která bude proplácet cestovné, pak se Vám separátní doprava poměrně prodraží.

Pronájem autobusů, u nás máte k dispozici profesionálního a zkušeného řidiče, který celou posádku dopraví včas a v pořádku. Cílová stanice, kde autobusová doprava zastaví, se může stát místem následného tvůrčího dění, místo potřebného odpočinku po náročném řízení jednotlivých řidičů. Využijete-li pronájem autobusů, pak budou všichni, tj. spolujezdci i řidiči odpočatí, fit. Vše umocní také čistota a komfortnost dopravy, kterou dodržujeme, pravidelně kontrolujeme.

 

Spolupracujeme

 
Autobusová doprava do Londýna Autobusová doprava do Polska Autobusová doprava do Bulharska Autobusová doprava do Švýcarska Autobusová doprava po Evropě Autobusová doprava Chorvatsko Autobusová doprava Francie Autobusová doprava Španělsko Autobusová doprava do Rakousko Autobusová doprava Slovensko Autobusová doprava do Německo Autobusová doprava do ČR Autobusová doprava Evropa Autobusová doprava Praha Autobusová doprava Ženeva Autobusová doprava Nizozemí Autobusová doprava Slovinsko Autobusová doprava Čechy Autobusová doprava Karlovy Vary Cestování do zahraničí Výhody autobusové dopravy