Stojíte-li před otázkou uspořádání školení, kongresu, jistě oceníte každou vhodnou pomoc, ke které může patřit i pronájem autobusů. Plánovaná akce může být v místě sídla Vaší firmy, nebo v jiných prostorách a městě vzdáleném desítky i stovky kilometrů. Ať tak, či onak, zkorigovat všechny účastníky, aby se na místo určení dopravili v požadovaný čas, může být poměrně nelehký úkol. Krom toho, Vy sami nebudete řidiči, a tak jen těžko budete moci ovlivnit, zda se každý pozvaný jedinec objeví na školení, kongresu ve stanoveném termínu. Ve Vaší moci to není. Nemusíte však spoléhat na náhodu, štěstí, kontaktujete-li nás Pragotour, a objednáte si u nás pronájem autobusů. Zorganizovaná autobusová doprava Vám ušetří spoustu času, ale také nervů, a konec konců i financí.

 

Pronájem autobusů – s noblesou vyřešená doprava na větší akce

Zajištěná autobusová doprava může Vaše hosty, klienty, zaměstnance dopravit v pohodlí, bezpečí ve stanovený čas na určené místo. S námi máte jistotu, že se Vám žádný účastník pořádané akce nezatoulá po své vlastní ose, využijete-li pronájem autobusů. Naše autobusová doprava, Vám usnadní  převoz osob na kongres, školení, apod.

 

Pronájem autobusů k přepravě po tuzemsku i v zahraničí

Plánujete-li, že budete mít kongres, školení v zahraničí, pak i v tomto případě je pro Vás připraven pronájem autobusů. Autobusová doprava, kterou provozujeme, vám zajistí komfortní přepravu jak po České republice, tak za hranicemi tuzemska. Držíte-li se hesla, že čas jsou peníze, pak proč každému účastníkovi akce zdlouhavě vysvětlovat, kudy přesně má jet? I když je sice v současné době standardem mít navigaci, i ta může být kolikráte zrádná. A čekat pak na ty, jenže zabloudili, může celou akci zbrzdit, a narušit tak další navazující program. Toho můžete být ušetřeni, kontaktujete-li nás, a domluvíme se na využití služby pronájem autobusů.

 

Výhodný pronájem autobusů

Proč pronájem autobusů? Především autobusová doprava nabídne Vám i všem Vašim účastníkům pohodlí, a možnost si odpočinout po cestě. Žádná vlastní doprava takové výhody nenabízí. Spolujezdci sice mohou odpočívat, ovšem, co každý z řidičů osobního vozu, směřujícího na školení? Z každého vozu by tak minimálně ¼ posádky byla unavena, a plně se pak nemohla soustředit na Vámi pořádané školení. A pokud by snad ve voze jel jen řidič s jedním spolujezdcem, či dokonce sám řidič, tak se dostaneme již na 100% únavu posádky, nehledě na neekonomičnost jízdy. Pokud jste to pak Vy, Vaše firma, která bude proplácet cestovné, pak se Vám separátní doprava poměrně prodraží.

Pronájem autobusů, u nás máte k dispozici profesionálního a zkušeného řidiče, který celou posádku dopraví včas a v pořádku. Cílová stanice, kde autobusová doprava zastaví, se může stát místem následného tvůrčího dění, místo potřebného odpočinku po náročném řízení jednotlivých řidičů. Využijete-li pronájem autobusů, pak budou všichni, tj. spolujezdci i řidiči odpočatí, fit. Vše umocní také čistota a komfortnost dopravy, kterou dodržujeme, pravidelně kontrolujeme.

 

Spolupracujeme