Vnitrostátní autobusová doprava

 

Firma Pragotour zajišťuje mezistátní i vnitrostátní dopravu. Ačkoliv se mnoho lidí v létě vydává na dovolenou do zahraničí, dovolená v Čechách má také něco do sebe. Česká příroda, rybníky, velkoměsta i malé vesničky, to vše stojí za vidění. Navíc je i u nás v létě skvělé teplé počasí, díky kterému se můžete vydat na poznávací zájezd i na koupaliště. K české dovolené můžete využít vnitrostátní autobusovou dopravu, která vám zaručí pohodlnou cestu a zajistí, že se včas dostanete na určené místo bez toho, abyste sami museli řídit.


Vnitrostátní autobusová doprava
je v létě velice využívaná zejména zájmovými kroužky a tábory. Kvůli tomu, že rodiče si většinou nemohou vzít delší dovolenou, a nechtějí nechat děti samotné ve městě, kde si prázdniny jen těžko užijí, roste neustále počet připravovaných táborů a zážitkových pobytů. Děti se na podobných táborech a akcích spřátelí, zažijí spoustu legrace a mají díky tomu mnoho zajímavých prázdninových zážitků. Jak ale přepravit velkou skupinu dětí na určené místo, kde se tábor bude konat? Podobný problém řeší všichni organizátoři podobných akcí a výletů. Jak se s dětmi dopravit na výletní místo a navečer zase zpátky?


Nejlepším řešením je vnitrostátní autobusová doprava. Pokud byste vsadili spíše na vlak nebo běžné autobusové spoje, brzy byste čelili několika problémům. Dopravní prostředek by mohl být plný, takže by se vaše skupina nevešla dovnitř celá a buď byste se museli rozdělit, nebo všichni čekat delší dobu na následující spoj. Další komplikací je zpoždění dopravního prostředku, které naruší vaše plány, a v případě, že máte vyhledaný spoj s přestupem, se může stát, že zůstanete v neznámém městě se skupinou dětí a nebudete vědět, jak se dostat tam ani zpět. A posledním problémem, který straší snad všechny organizátory akcí pro děti, je to, že ve shonu při nastupování a vystupování, popřípadě při přestupu, se některé z dětí může ztratit, a vy ho potom budete v neuvěřitelném stresu hledat, přičemž se však musíte postarat o zbytek skupiny.


Tyto problémy naprosto mizí, pokud se rozhodnete sami si pronajmout autobusovou dopravu. Vnitrostátní autobusová doprava není příliš drahá, především pokud obsadíte všechna místa v autobusu. Budete tak mít všechny děti pod dozorem a autobus po dohodě přijede kdykoliv na určené místo, takže vás může vyzvednout přímo z náročné túry, až budete vyčerpaní a další cestu už byste nezvládli, nebo vás může popovézt mezi různými památkami.


Vnitrostátní autobusová doprava
však není vhodná jen pro výlety a zájezdy s dětmi, ale i pro skupiny dospělých. Díky tom, že nabízíme autobusy různých kapacit, můžete si pro vnitrostátní výlet s přáteli pronajmout mikrobus, zaímco pro zájezd s velkou skupinou si spíše najmete autobus s kapacitou 49 nebo 59 míst. Můžete tak sami zorganizovat poznávací zájezd po všech krásách Čech pro své přátele nebo rodinu, nebo zajistit dopravu na nějakou letní kulturní akci. Vaši přátelé vám za to jistě budou vděční. S vnitrostátní autobusovou dopravou již nebudete muset řešit složité spoje a zpoždění vlaků. Pronajatý autobus se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a zajistí, aby pro vás cesta byla co nejpohodlnější. To vše navíc se skvělým vybavením- polohovatelnými sedadly, WC, DVD přehrávačem pro delší cesty a mikrofonem na palubní desce.


Využijte vnitrostátní autobusovou dopravu pro cestování pro všech krásách, které Česká republika nabízí.

 

 

Spolupracujeme