CA PRAGOTOUR

Kontakty, kde Vám rádi podáme bližší informace a zajistíme rezervaci:

telefonicky: 734 233 260 / 244 463 133

e-mailem: ck@pragotour.czosobně: Jalodvorská 833/17, 142 00, Praha - Krč

 

 


Vánoční nákupy v Londýně

 

Pojeďte s námi za bezkonkurenčními nákupy do metropole anglické módy.

Třídenní nákupní zájezd luxusním autobusem.

Chcete potěšit své blízké parádním kouskem kvalitního outfitu přímo z Londýna nebo si jen chcete užít skvělou vánoční atmosféru, ochutnat místní speciality a navštívit nejznámější památky? Žádný problém! Vezměte přítelkyni, manželku či manžela a pojeďte s námi na nákupní zájezd do anglické metropole.

 

V Londýně standardně zakoupíte za třetinu českých cen značkové kalhoty, mikiny, svetry, košile a trička, kožené vycházkové či sportovní boty.  Kromě oblečení nakoupíte také kvalitní parfémy věhlasných značek, sportovní vybavení či hračky.
Celých den skvělých nákupů na proslulé Oxford Street, dlouhé téměř 2,5 km, plné obchodů, butiků a restaurací! Neomezené možnosti, nejste limitováni váhou ani množstvím nakoupených věcí, tak jako při cestování letadlem. A až Vás omrzí nakupování, můžete se podívat po památkách, v docházkové vzdálenosti se nachází Buckinghamský palác, London Eye, Big Ben nebo Downing Street. Odpočívat pak můžete v přilehlém Hyde parku s jezírky nebo si dát nějakou anglickou specialitu v některé z restaurací.

 


TERMÍNY:Cena: .../osobu

 

PROGRAM:

Odjezd autobusu z Prahy: od metra Budějovická, zastávka CA Pragotour ve 13:30 hod

Noční přejezd přes SRN a Belgii, následuje trajekt do Spojeného království a příjezd do centra Londýna druhý den v dopoledních hodinách. Bus Vás vyloží na rohu ulic Oxford Street a Park Ln (u Hyde Parku).
2x denně je zajištěn svoz nakoupených věcí do autobusu. Nemusíte tedy nákupy nosit celý den po Londýně!

 

Odjezd busu zpět do ČR je cca ve 21:30 hod, následuje opět noční transit do ČR.
Příjezd do Plzně cca 17:00 hod a do Prahy v 18:00 hod. Upozorňujeme, že tyto časy jsou pouze orientační.

Dopravu zajišťují kvalitní zahraniční luxusní autobusy (zásadně nevyužíváme patrové autobusy), cestou možnost občerstvení, pivo, limo, káva, čaj, možnost pustit film na DVD, luxusní polohovatelné sedačky.
O Vaši bezpečnost se budou starat zkušení a profesionální řidiči
Navíc je pro Vás zajištěna 1× snídaně při cestě zpět (croissant + káva/čoko/čaj). Nezapomínáme ani na zpříjemnění Vaší cesty a nabídneme Vám časopisy.
 

 


AUTOSALON V ŽENEVĚ


Pro fanoušky nadupaných aut jsme pro rok 2014 připravovali zájezd na AUTOSALON v Ženevě.
Uvidíte nejen novinky známých automobilek ŠKODA, AUDI nebo např. OPEL, ale čeká na Vás mnohem víc – JAGUAR, BMW, LAMBORGINI, SPORTEC a mnoho dalších. Nadupaná auta, neuvěřitelná vozítka, eko zázraky. To vše přímo na Ženevském výstavišti Palexpo.
Alespoň na jeden den se dostanete do světa technických zázraků a pokroku.


Cena: .../osobu
Termín: 


Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem
jednodenní vstupné na AUTOSALON ŽENEVA

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh v zahraničí
kapesné

Program zájezdu:
Odjezd v pátek ze zastávky Budějovická – Praha
příjezd v sobotu v ranních hodinách na Ženevské výstaviště Palexpo a návštěva AUTOSALONU
odjezd v sobotu zpět do ČR
návrat v neděli v ranních hodinách do Prahy

Adventní výlety


PROGRAM:

1 - ODJEZD Z PRAHY (HK)

2 - PROHLÍDKA MĚSTA S PRŮVODCEM

3 - VOLNÝ ČAS

4 - VE VEČERNÍCH HODINÁCH ODJEZD ZPĚT DO ČR

 

 


DRÁŽĎANY

Drážďanský „Štrýclmarkt“ je nejstarším vánočním trhem v Německu. Víte, že první Drážďanský „Štrýclmarkt“ trval pouhý 1 den? Dnes si můžete užívat tento trh již celý advent. Ochutnejte vyhlášený pulznický perník, pokochejte se zručností místních řemeslných řezbářů, kovářů či hrnčířů. A ani tady nechybějí punč, kaštany, voňavé klobásky nebo typická vánoční štola. Zároveň Vám průvodce doporučí, kde pořídit výhodné nákupy.


TERMÍNY: 

Cena: .../osobu

ODJEZD: PRAHA – BUDĚJOVICKÁ 8:00 HOD


 

 WROCLAW – kouzelné město na ostrovech

Mnozí z Vás již jistě poznali krásnou adventní atmosféru Vídně nebo Drážďan, ale nechtěli by jste poznat i něco jiného? V tom případě se nechte příjemně překvapit a pojeďte s námi na jednodenní zájezd do polské Wroclawi. Nádherná vánoční atmosféra, svařené víno, horké kaštany, zkrátka vše co k adventům patří a k tomu romantická místa, úžasné památky a možnost nákupů na vánočních trzích. To vše Vám nabízí předvánoční Wroclaw. 


TERMÍNY:


CENA: 850,-
ODJEZD: PRAHA – BUDĚJOVICKÁ 6:00 HOD
                HRADEC KRÁLOVÉ – RIEGROVO NÁMĚSTÍ 7:45 HOD


 

 Linz a Freidstadt

Toto jedinečné město na Dunaji Vás vždy překvapí a upoutá Vaši pozornost jak krásou přírody, tak výjimečnou technickou a architektonickou historií. Vůně po perníčkách a Lineckém koláči plynoucí z Vánočních trhů a cukráren, k tomu osvícené siluety města a jeho historických památek Vám přinesou nezapomenutelný zážitek. Během cesty se zastavíme také v malebném středověkém městečku Freistadt, kde nebude chybět ani prohlídka s průvodcem.

TERMÍNY:


Cena: .../osobu
ODJEZD: PRAHA- BUDĚJOVICKÁ 7:00 HOD


 Starobylé Vánoce

Po loňském velkém ohlasu jsme se rozhodli vyhovět vašemu velkému zájmu a vracíme se do městečka Seiffen se zdejšími půvabnými vánočními trhy, vyzdobenými tradičními, krušnohorskými vyřezávanými hračkami.

Poté se vydáme o kousek dál, do dalšího útulného města Marienberg, kde si prohlédneme historické centrum města s pozdně gotickým kostelem Panny Marie, renesanční radnicí, hornickým špýcharem a Zschopauskou bránou.
I tady se zdržíme na vánočních trzích a pokud nám počasí dovolí, na zpáteční cestě se zastavíme na nejvyšším vrcholu Krušných hor - Klínovci, kde byla nedávno po rekonstrukce otevřena 24 metrů vysoká kamenná rozhledna Kaiser-Franz-Josephs-Turm s přilehlým hotelem, kde se na kávu a vánočku určitě nachvíli zdržíme.

 

TERMÍNY:

Cena: .../osobu
ODJEZD: 6:30 - ulice na Florenci, 6:00 - zastávka nočních autobusů Budějovická - směr Brumlovka


 

Spolupracujeme